До Дня Собрності України - 22 січня

Привітання учнів 5Б класів для жінок з 8 Березня

З весняним святом привітали дорогих матусь, бабусь, всіх жінок і особливо улюблену вчительку та класного керівника 5Б класу Заліпуху Тетяну Іванівну. З уст дітей звучали побажання вічної молодості, краси, ніжності, здоров’я, щастя і сімейного благополуччя. З любов’ю співали пісні, декламували вірші, танцювали для найрідніших, наймиліших, показували цікаві маленькі вистави. Дуже цікаво пройшло дефіле маленьких модників, на якому демонструвалося вбрання, яке було виготовлено із самих поширених матеріалів: пакети, папір, різнокольорове оздоблення. Наприкінці свята хлопці піснею привітали дівчаток свого класу. А привітання улюбленої вчительки закінчилося щирими обіймами. Детальніше це свято ви можете подивитися у фотоальбомах.

30 років Чорнобильській трагедії "Свічка пам'яті у наших серцях"

26 квітня 1986 року – одна з тих дат в історії України і всього світу, яку називають «чорною». У цей день небо над квітучим і спокійним Поліссям покрилося зловісною хмарою радіаційного диму. Сталася одна із найстрашніших за своїми наслідками техногенно-екологічна катастрофа, яка відізвалася численними проблемами у багатьох країнах світу. Тому і називають вибух на Чорнобильській атомній станції катастрофою планетарного масштабу.
З огляду на це є в закладі було проведено ряд  виховних заходів та Єдиний урок, на яких розглянуте питання щодо ролі людини у питаннях екологічної безпеки планети. Кожен житель планети має усвідомлювати, що всі процеси в природі є взаємозалежними. Головною думкою таких уроків має бути твердження, що людина відповідальна за майбутнє нашої Землі і прийдешніх поколінь. Людство має об’єднатися у спільному пошуку шляхів порятунку від загрози екологічного лиха. Роковини Чорнобильської трагедії мають сприяти осмисленню причетності усіх людей до забезпечення екологічної безпеки.
Під час проведення уроку, присвяченого пам’яті Чорнобильської трагедії, вчителі,  класні керівники звернули увагу на проблему людяності, відповідальності кожного за життя того, хто живе поруч. Події, що відбувалися на ЧАЕС 26 квітня 1986 року, були прикладом героїзму людей, які віддали свої життя заради того, щоб врятувати інших. Ще одна важлива мета уроку пам’яті Чорнобильської трагедії – формування загальнолюдських цінностей і почуття відповідальності за власні дії. Учні і початкової школи, і старшої ланки переглянули кіно та документальні фільми з даної тематики. У вестибюлі школи було організовано виставку "Чорнобиль  не має минулого часу", в якій відображаються події минулої трагедії.
Ураховуючи вплив наслідків аварії на атомній станції на здоров’я людей (особливо тих, хто народився після 1986-го року), вважаємо за потрібне підняти питання щодо формування навичок здорового способу життя. Наявність шкідливих звичок призводить до погіршення стану здоров’я і зменшення тривалості життя. Власне життя і здоров’я є найголовнішою цінністю для кожної людини – таким має бути висновок школярів після проведеного уроку.