Наша діяльність сьогодні

17 ВЕРЕСНЯ  ВИПУСКНИКИ ШКОЛИ ТА  АКТИВНІ УЧАСНИКИ ЄВРОКЛУБУ ВІДВІДАЛИ ЗУСТРІЧ, ЯКА БУЛА ОРГАНІЗОВАНА фОНДОМ ШУМЕНА "ЄВРОПА У ВАЛІЗІ". ГОСТЯМИ ЗУСТРІЧІ БУЛИ СТУДЕНТИ ТА ПРЕДСТАВНИКИ ПОЛЬЩІ, НІМЕЧЧИНИ, ЧЕХІЇ ТА УКРАЇНИ. ЄВРОКЛУБІВЦЯМ РОЗПОВІЛИ ПРО НАВЧАНННЯ ЗА КОРДОМ, ВИМОГИ ДЛЯ ВСТУПУ ТА ПРО ЖИТТЯ СТУДЕНТІВ. УЧНІ ЗАДАВАЛИ ПИТАННЯ, ЯКІ ЇХ ДУЖЕ ЦІКАВИЛИ. РОЗМОВА ВИЙШЛА ДУЖЕ ЖВАВА.

Євроклубівці нашої школи  прийняли участь у відкритті тижня "Польська осінь у Дніпродзержинську", що став вже традицією для нашого міста

НА БАЗІ НАШОЇ ШКОЛИ БУЛА ПРОВЕДЕНА ВІКТОРИНА ДЛЯ ЄВРОКЛУБІВЦІВ НАШОГО МІСТА "ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ ПОЛЬЩУ?"

УЧНІ ВІДПОВІДАЛИ НА ЦІКАВІ ПИТАННЯ ПРО ІСТОРІЮ, КУЛЬТУРУ, УСТРІЙ, ОСВІТУ В ПОЛЬЩІ.

КОМАНДА НАШОГО ЄВРОКЛУБУ ПОСІЛА І МІСЦЕ.

ВІТАЄМО!!!!

В  РАМКАХ ТИЖНЯ "ПОЛЬСЬКА ОСІНЬ В ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКУ" ПРОЙШЛА 2-ГА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ , ПРИСВЯЧЕНА І.ЯСЮКОВИЧУ ТА  ЙОГО ВНЕСКУ В ЕКОНОМІЧНИЙ ТА КУЛЬТУРНИЙ РОЗВИТОК НАШОГО МІСТА.

УЧНІ 11-Б КЛАСУ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В ДИСПУТІ , ЯКИЙ ПРОЙШОВ В РАМКАХ ТИЖНЯ ДЕМОКРАТІЇ

Участь в акції

«Відправ посилку вдячності солдату АТО. Адреса: Зона мужності. Донбас».

Участь у Всеукраїнських конкурсах з англійської мови

Учениця 10-Б класу Кілюшек Олександра

прийняла участь в конкурсі есе "Я - європеєць" та отримала диплом учасника.  Вітаємо!!!!