Спортивне життя школи

Участь збірної школи у змаганнях з баскетболу

Склад команди:

Волинцев Дмитро, 8Б клас

Коропець Артем, 8Б клас

Мельник Віктор, 8Б клас

Станченко Ярослав, 9А клас

Полторацький Андрій, 9В клас

Гнойовий Кирило, 10Б клас

Діденко Кирило, 11А клас

Бланкін Данило, 11Б клас

Григор'єв Василь, 11Б клас

Керівник:

Колодій Віктор Миколайович

Обласні змагання з баскетболу

ІІ місце в обласних змаганнях

Обласні змагання - ІІІ місце

Участь в міських змаганнях із стрітболу 3 х 3

Змагання у Дніпродзержинську із стрітболу у грудні 2014 року "Спорт для всіх. Здоров'я нації". Команда зайняла І місце

Спортивне свято "Мама, тато, я - спортивна сім'я"

28 березня 2015 року на базі нашого закладу відбулися районні змагання "Мама, тато, я - спортивна сім'я" за підтримки "Дніпродзержинського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Метою змагань було залучення родин міста до занять фізкультурою та спортом, формування спортивних традицій у сім'ях, зміцнення міжсімейних стосунків, спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізкультурою та спортом. В змаганнях прийняли участь родини Лівобережних шкіл міста. Батьки та діти виявили спритність, ловкість, витривалість при виконанні фізичних вправ. Високі досягнення у спорті показали багато учасників. В тому числі і родина учениці 2Б класу нашої школи Торохтій Діани - мама Любов і тато Євген. Бажаємо нових спортивних успіхів і досягнень!