20 лист. 2012

Всеукраїнський тиждень права

З 5 по 10 листопада проводиться Всеукраїнський тиждень права. Увпродовж тижня в школі відбуватимуться цікаві заходи
20 лист. 2012

Увага конкурс!

23 листопада у кіноконцертній залі "Мир" відбудеться конкурс краси "Міс Осінь-2012", у якому приймають участь учениці шкіл Дніпровського району.
15 лист. 2012

Відзначаємо День святого Мартіна

12 листопада на уроці з німецької мови за участю учнів 4-в,б і 9-б класів відбулася театралізована вистава на честь вшанування пам’яті Святого Мартіна. До цього свята учні підготували театралізовану виставу і зробили різноманітні ліхтарики, саме вони є символом Дня Святого Мартіна .
13 лист. 2012

Вибираємо професію

12 листопада 2012 року співробітник відділу наглядово-профілактичного обслуговування Дніпровського району м. Дніпродзержинська ГУ Держтехногенбезпеки у Дніпропетровській зустрівся з учнями одинадцятих класів, він заохочував майбутніх абітурієнтів до вступу у вищі навчальні заклади МНС України.
9 лист. 2012

Увага конкурс!

09.11. відбувся І тур Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
9 лист. 2012

Інтелектуальний марафон 2012

Продовжується І етап шкільних учнівських олімпіад. Запрошуємо всіх бажаючих! Стартував ІІ етап учнівських олімпіад з навчальних предметів. Всім удачі!
2 лист. 2012

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2013

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється тільки через Інтернет та триватиме до 30 листопада
24 жовт. 2012

Вітаємо!

Футбольна команда нашої школи посіла перше місце у міських змаганняз на призи клубу "Шкіряний м`яч"
24 жовт. 2012

З перемогою!

Буланова Ангеліна стала призером Міжнародного конкурсу Письмових творчих робіт.
23 жовт. 2012

Новості