18 груд. 2012

До Дня Святого Миколая.

Серед свят, шанованих у народі, є День Святого Миколая. Полюбляють це свято і у нашій школ, і тому 18 грудня відбулося свято, присвячене Дню Святого Миколая.
18 груд. 2012

Підсумки шкільних олімпіад

Результати шкільних предметних олімпіадах «Інтелектуальний марафон – 2012», показали, що основна частина учнів мають достатній рівень засвоєння навчального матеріалу.
14 груд. 2012

Закінчився тиждень іноземних мов

Учні прийняли участь у Всеукраїнських конкурах "Грінвіч", "Орлятко", "Галлус".
13 груд. 2012

Зустрічаємо Н о в и й р і к !!!

Розроблено графік проведення Новорічних свят! Ознайомтесь!
10 груд. 2012

Увага! Обговорюємо проект концепції

Концепція Концепція Запрошуємо до співпраці над проектом Концепсії громадянської освіти та виховання в Україні
5 груд. 2012

Чи важко бути добрим

3 грудня у школі відбулися заходи до Міжнародного дня інвалідів.
30 лист. 2012

Відкриваю для себе світ...

У рамках декади предметів соціально-гуманітарного циклу проведено відкритий урок з української літератури в 6-а класі на тему "Пісенька про космічного гостя", "Дош полив", яка дала поштовх фантазії шестикласників.
28 лист. 2012

Міський семінар вчителів інформатики

28 листопада відбувся міський семінар вчителів інформатики та позакласний захід "До чого дійшов прогрес!"
26 лист. 2012

Євроклуб діє!

У нашій школі продовжує свою працю Євроклуб "Victory". Учні старших класів вивчають історію Європейських держав, их культуру та традиції.
26 лист. 2012

Декада суспільно-гуманітарних наук

З 12 по 23 листопада у школі відбулася декада суспільно-гуманітарних наук. Олімпіади, конкурси, вікторини, ігри – ось неповний перелік заходів, що мали на меті підвищити інтерес учнів до вивчення гуманітарних предметів та розвинути їхній творчий потенціал.