26 лют. 2013

Вітаємо переможців!

Діденко Кирило і Гнойовий Кирило перемогли у змаганнях з настільного тенісу
22 лют. 2013

До Дня захисника Вітчизни.

22 лютого до Дня захисника Вітчизни були проведені "Веселі старти" між командами "Козаки" (3-4 кл.) і "Мушкетери" (3-5 кл.).
18 лют. 2013

Вшановуємо пам’ять .

15 лютого -день вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
18 лют. 2013

Таланти нашої школи

Напередодні світлого свята всіх закоханих – Дня Святого Валентина в закладі пройшов шкільний етап фестивалю-конкурсу «Віват, талант!» у номінації «Хореографія».
8 лют. 2013

На

7 лютого директор школи №30 Кардашова І.В. у своєму виступі на засіданні місцевої Ради з освіти презентувала досвід роботи вчителів світової літератури Скуріхіної Т.П. та Щелочиліної С.М.
7 лют. 2013

Наші будні

Усім відомо, що січень-лютий для студентів-старшокурсників, що навчаються у вищих навчальних закладах,-пора практичного оволодіння азами майбутньой професії
24 січ. 2013

Увага абітурієнт!

Проводиться набір абітурієнтів для вступу до Черкаської академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та Харківського національного університету цивільного захисту України.
22 січ. 2013

Сьогодні ми відзначаємо 94-ту річницю соборності України
21 груд. 2012

Зимові розваги

20 грудня в актовій залі школи відбувся захід "Зимові розваги" для учнів 3-х класів.
21 груд. 2012

Так тримати!!!

Вітаємо переможців ІІ епапу Інтелектуального марафону 2012 .