Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Масляна

24 лют. 2017
Святкування Масляної

В останню неділю перед Великим постом потрібно провести весело,бажаючи один одному здоров'я,благополуччя та весняного тепла.Ось і учні СЗШ № 30 вирішили відсвяткувати Масляну за всіма звичаями і традиціями.Гуляння відбулося 24.02.2017 року.Діти та вчителі ретельно готувалися до святкування.Ніхто не лишився осторонь.Як і годиться,були і співи,танці,жарти,які подарували глядачам гучні 1а,2а,2б,5в,6б(кл.керівники Колодій В.М.,О.І.Єрьоміна,Т.В.Косяченко,С.М.Щелочиліна,А.Г.Мірошниченко).А далі розкрила свої обійти гомінлива ярмарка.Кожен клас змагався за найсмачніший рецепт млинців.А найбільш захоплюючим було видовище спалювання опудала Масляної,щоб швидше весна настала.

Ми любимо Україну !І шануємо її історію та культуру.