Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

"Свято осені"

14 лист. 2016

11 листопада о 12.00 у нашій школі було проведено свято для 2-х класів "Свято осені".Під керівництвом Косяченко Т.В. учениці 2-Б класу підготували незабутнє,яскраве та колоритне "Свято осені."Дівчата подарували глядачам різноманітні таночки та пісні,а після завершення концертної  програми діти мали змогу позмагатися у конкурсній програмі.На завершення свята батьки та учні отримали масу позитивних емоцій.