"Посвята у панянки"

11 лист. 2016
Сьогодні,11 листопада у СЗШ №30 відбулася урочиста "Посвята у панянки."

Сьогодні,11 листопада 2016 року у СЗШ № 30 відбулася урочиста "Посвята у панянки".Наші наймолодші паняночки,учениці 1-Б класу були офіційно прийняті у "Родину панянок".На урочисте свято прийшли батьки,вчителі,були запрошені також старші паняночки нашої школи.На протязі всього свята панянок супроводжували юні кадети.Кадети та панянки подарували глядачам неперевершений вальс,зворушливі поетичні рядки,а також багато пісень та незабутніх емоцій.Велику вдячність хочеться виразити Кардашовій Ірині Володимирівні - найкращому Директору школи,засновниці класів "Кадетів" та "Панянок",неперевершенній Лиші Ользі Володимирівні-класному керівникові "Панянок"(організатор свята),Колодію Віктору Миколайовичу-класному керівникові "Кадетів".