Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Тиждень фізичної культури та художньо-естетичного циклу

7 лист. 2016
Тиждень фізичної культури та художньо-естетичного циклу

З 31.10.16 по 04.11.2016 р. у школі  проходив тиждень фізичної культури та художньо-естетичного циклу.
            Тиждень відкрився виставкою малюнків "Спорт-це життя".У своїх малюнках учні відобразили різні види спорту.
  Протягом тижня були проведені відкриті уроки з різних предметів.Тараненко  Л.М. провела урок у 3-В класі "Інтонація.Знайомство з Д.Кобалевським".
             Тема уроку вчителя обслуговуючої праці Кусайко Н.С.-"Моделювання поясного виробу".Діти 8-Б класу продемонстрували свої навички з моделювання.
              На уроці фізичної культури ,вчитель фізкультури,Байдак Г.Г. виявив рівень фізичної підготовленості та загартованості учнів.
              На уроці Захисту Вітчизни (вчитель Приходько М.І.) учні вправлялися зі зброєю,а в 3 класі були проведенні змагання "Ми-маленькі вояки".
               Відкритий захід "Літо минулося,осінь прийшла" провела у 3-Г класі вчитель Тараненко Л.М.
  3.11.16 року в спортивній залі школи проходили обласні змагання з волейболу "Збірна команда нашого міста посіла Перше місце" серед учасників змагань.