Класна оцінка

Міський семінар-практикум

24 лют. 2014

В семінарі-практикумі прийняли участь: вчителі предмету "Захист Вітчизни" шкіл міста, спеціаліст УОіН міської ради Заіка Н.І., військовий комісар Дніпродзержинського об'єднаного військового комісаріату  Трубніков О.В. та голова Дніпродзержинської міської організації Товариства сприяння обороні України Старостенко В.А.

На початку семінару-практикуму  з доповіддю "Моделювання інноваційного освітнього простору в школі засобами патріотичного виховання" виступила Заіка Н.І.

Директор школи Кардашова І.В.  у своїй доповіді " Прогресивні методичні підходи в навчанні як запорука якісного виконання Державного стандарту загальної середньої освіти " розповіла про нові методичні підходи, які використовує педагогічний колектив школи для  якісного навчання школярів.

Наприкінці семінару-практикуму відбувся круглий стіл "Військово-патріотичне виховання молоді: реалії та перспективи" за участю військового комісара Дніпродзержинського об'єднаного військового комісаріату Трубнікова О.В. та голови Дніпродзержинської міської організації Товариства сприяння обороні України Старостенка В.А.

Літературно-музичну композицію підготували учні школи .

Усі присутні в залі вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.